Cz En

III. Agility

  1. Datum: 22. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 38.4 4.84 V V
2 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 40.92 4.55 V V
3 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 41.17 4.52 V V
4 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 41.33 4.5 V V
5 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 42.21 4.41 V V
6 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 42.33 4.39 V V
7 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 42.83 4.34 V V
8 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 42.98 4.33 V V
9 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 1.27 1.27 46.27 4.02 V V
10 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 40.17 4.63 V V
11 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 40.56 4.59 V V
12 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 42.03 4.43 V V
13 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 42.08 4.42 V V
14 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 42.09 4.42 V V
15 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 43.62 4.26 V V
16 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 43.68 4.26 V V
17 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 44.43 4.19 V V
18 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.3 5.3 45.3 4.11 V V
19 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 1.08 6.08 46.08 4.04 VD VD
20 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 1 1.38 6.38 46.38 4.01 VD VD
21 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 1.44 6.44 46.44 4.01 VD VD
22 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 0 0 7.48 7.48 52.48 3.54 VD VD
23 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 2 0 0.0 10.0 40.32 4.61 VD VD
24 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 2 0 0.0 10.0 41.24 4.51 VD VD
25 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 0 1.22 11.22 46.22 4.02 VD VD
26 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 1 6.62 11.62 51.62 3.6 VD VD
27 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 1 2.7 12.7 47.7 3.9 VD VD
28 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 2.77 12.77 47.77 3.89 VD VD
29 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 1 1 3.43 13.43 48.43 3.84 VD VD
30 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 2 3.46 13.46 48.46 3.84 VD VD
31 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 3 0 0.0 15.0 40.41 4.6 VD VD
32 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 41.51 4.48 VD VD
33 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 2 1 0.0 15.0 44.33 4.2 VD VD
34 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 1 1 5.15 15.15 50.15 3.71 VD VD
35 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 2 1.18 16.18 46.18 4.03 D D
36 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 2 1 1.29 16.29 46.29 4.02 D D
37 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 3 0 2.44 17.44 47.44 3.92 D D
38 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 1 11.02 21.02 56.02 3.32 D D
39 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 1 9.98 24.98 54.98 3.38 D D
40 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 5 0 0.0 25.0 42.43 4.38 D D
41 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 4 0 8.02 28.02 53.02 3.51 BO BO
42 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 2 13.77 28.77 58.77 3.16 BO BO
43 044513 Barbora Loutocká Arthur 2 1 15.95 30.95 60.95 3.05 BO BO
44 033412 Tomáš Huml Missty 2 1 17.03 32.03 62.03 3.0 BO BO
45 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 3 2 10.22 35.22 55.22 3.37 BO BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO