Cz En

Jumping

  1. Datum: 21. 06. 2014
  2. Závod: Louny - Hurá na prázdniny
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 31.98 4.97 V V
2 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.74 4.71 V V
3 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 34.02 4.67 V V
4 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie 0 0 0.0 0.0 34.92 4.55 V V
5 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson 0 0 0.0 0.0 34.98 4.55 V V
6 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi 0 0 0.0 0.0 36.46 4.36 V V
7 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 37.49 4.24 V V
8 004512 Monika Krajčíková Miky 0 0 0.0 0.0 38.03 4.18 V V
9 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 39.86 3.99 V V
10 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 40.86 3.89 V V
11 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 0.0 0.0 42.54 3.74 V V
12 022713 Diana Vyskočilová Captain Sparrow Dandelion Czech 0 0 0.0 0.0 42.84 3.71 V V
13 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 0.29 0.29 47.29 3.36 V V
14 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 37.73 4.21 V V
15 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star 1 0 0.0 5.0 37.89 4.2 V V
16 022611 Iva Podholová Aura Anachsunamun 1 0 0.0 5.0 38.98 4.08 V V
17 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 1 0 0.0 5.0 39.15 4.06 V V
18 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 1 0 0.0 5.0 39.37 4.04 V V
19 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech 1 0 0.0 5.0 39.72 4.0 V V
20 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 1 0.0 5.0 41.42 3.84 V V
21 013913 Monika Bystrianská Denny 1 0 0.0 5.0 45.53 3.49 V V
22 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 1 0.0 5.0 46.5 3.42 V V
23 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 1 0.17 5.17 47.17 3.37 V V
24 061012 Romana Novosádová Bodie Ze Stehelčevského statku 1 0 4.66 9.66 51.66 3.08 VD VD
25 066813 Lucie Milichovská Daisy 1 1 0.0 10.0 40.53 3.92 VD VD
26 008314 Radomila Schmiedová Lizy 2 0 2.09 12.09 49.09 3.24 VD VD
27 061711 Blanka Komůrková Ubu 2 1 0.22 15.22 47.22 3.37 VD VD
28 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu 0 1 11.1 16.1 58.1 2.74 D D
29 062613 Iva Podholová Albertino de Causa Vivendi 2 1 12.41 27.41 59.41 2.68 BO BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS