Cz En

Agility

  1. Datum: 21. 06. 2014
  2. Závod: Louny - Hurá na prázdniny
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 38.46 4.37 V V
2 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 39.41 4.26 V V
3 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 40.65 4.13 V V
4 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 41.72 4.03 V V
5 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 42.35 3.97 V V
6 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 43.02 3.91 V V
7 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star 0 0 0.0 0.0 43.47 3.86 V V
8 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 43.78 3.84 V V
9 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 0 0.0 0.0 44.34 3.79 V V
10 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 45.4 3.7 V V
11 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.0 0.0 49.53 3.39 V V
12 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 1.47 1.47 51.47 3.26 V V
13 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.0 5.0 38.97 4.31 V V
14 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi 0 1 0.0 5.0 43.08 3.9 V V
15 022611 Iva Podholová Aura Anachsunamun 0 1 0.0 5.0 48.97 3.43 V V
16 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 2 0 0.0 10.0 36.4 4.62 VD VD
17 043307 Blanka Lauterbachová Terry 2 0 6.28 16.28 56.28 2.99 D D
DIS 008314 Radomila Schmiedová Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004512 Monika Krajčíková Miky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062613 Iva Podholová Albertino de Causa Vivendi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061711 Blanka Komůrková Ubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066813 Lucie Milichovská Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022713 Diana Vyskočilová Captain Sparrow Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061012 Romana Novosádová Bodie Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS