Cz En

AGILITY-L

  1. Datum: 14. 06. 2014
  2. Závod: Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno
  3. Rozhodčí: Cruchet, Jimmy (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 35.28 5.1 V V
2 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 37.73 4.77 V V
3 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 38.89 4.63 V V
4 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 33.41 5.39 V V
5 036311 Kristýna Machková Emma 1 0 0.0 5.0 35.4 5.08 V V
6 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.9 5.01 V V
7 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 0 1 0.0 5.0 37.51 4.8 V V
8 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 1 0.0 5.0 44.36 4.06 V V
9 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 1 0.81 5.81 55.81 3.23 V V
10 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky 2 0 0.0 10.0 33.89 5.31 VD VD
11 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 2 0 0.0 10.0 34.78 5.18 VD VD
12 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 1 0.0 10.0 41.29 4.36 VD VD
13 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 2 0 0.0 10.0 41.63 4.32 VD VD
14 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 1 1 0.0 10.0 43.48 4.14 VD VD
15 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 3 0 0.0 15.0 39.66 4.54 VD VD
16 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 1 2 7.16 22.16 62.16 2.9 D D
17 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 2 1 13.78 28.78 68.78 2.62 BO BO
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035309 Hana Rajmanová Grisel Red Fox z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068812 Eliška Tejkalová Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS