Cz En

AGILITY-S

  1. Datum: 14. 06. 2014
  2. Závod: Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno
  3. Rozhodčí: Cruchet, Jimmy (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 35.4 5.08 V V
2 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.57 5.06 V V
3 044214 Alena Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah 0 0 0.0 0.0 40.28 4.47 V V
4 040510 Zuzana Krpatová Roxy 0 0 0.0 0.0 41.75 4.31 V V
5 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.0 0.0 42.56 4.23 V V
6 036407 Michaela Spoustová Donovan Corlan Gi 0 0 0.0 0.0 43.35 4.15 V V
7 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 43.85 4.1 V V
8 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 43.88 4.1 V V
9 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 46.38 3.88 V V
10 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 0 0.0 0.0 56.37 3.19 V V
11 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.0 5.0 39.42 4.57 V V
12 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 2 0.0 10.0 50.12 3.59 VD VD
13 004314 Tereza Zdražilová Maggie 1 2 0.0 15.0 48.85 3.68 VD VD
14 043412 Irena Hofmanová Daisy 1 1 10.13 20.13 67.13 2.68 D D
15 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 2 25.69 40.69 82.69 2.18 BO BO
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042214 Šárka Beková Buffy Bílé ouško DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059709 Martina Dimová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049112 Michaela Holá APSARA Zlatý krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008611 Kateřina Kůrková Carioca Zlatý Krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008811 Dana Mixová Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033512 Dana Mixová Káťa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012314 Jindřiška Netrestová Christie Color Angel Navajo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041210 Šárka Honnerová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084611 Michaela Spoustová Carus Hoity-Toity Gang DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035012 Darja Sýkorová Ajka Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055412 Tereza Zdražilová Janee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS