Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 15. 06. 2014
  2. Závod: Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno
  3. Rozhodčí: Cruchet, Jimmy (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 34.81 5.52 V V
2 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.12 5.47 V V
3 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 35.28 5.44 V V
4 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 35.99 5.33 V V
5 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 36.66 5.24 V V
6 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 37.34 5.14 V V
7 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 37.71 5.09 V V
8 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 0.0 0.0 40.4 4.75 V V
9 068812 Eliška Tejkalová Leia 0 0 0.0 0.0 40.54 4.74 V V
10 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 45.09 4.26 V V
11 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 0 0.0 0.0 49.55 3.87 V V
12 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 32.08 5.99 V V
13 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 35.23 5.45 V V
14 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.65 5.39 V V
15 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 36.13 5.31 V V
16 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 1 0.0 5.0 38.04 5.05 V V
17 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 39.61 4.85 V V
18 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 1 0 0.0 5.0 46.23 4.15 V V
19 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa 2 0 0.0 10.0 35.03 5.48 VD VD
20 036311 Kristýna Machková Emma 1 1 0.0 10.0 37.28 5.15 VD VD
21 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 1 1 0.0 10.0 39.19 4.9 VD VD
22 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin 1 1 0.0 10.0 44.21 4.34 VD VD
23 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 0 2 0.0 10.0 44.44 4.32 VD VD
24 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball 2 1 0.0 15.0 36.58 5.25 VD VD
25 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 40.79 4.71 VD VD
26 083912 Alena Winterová Dusty 3 0 0.0 15.0 41.47 4.63 VD VD
27 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 3 1 0.0 20.0 37.62 5.1 D D
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS