Cz En

Jumping Jednotlivci M

  1. Datum: 11. 09. 2010
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 29.3 5.6
2 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.25 5.42
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 30.57 5.36
4 008809 Klára Tioková Antonín z Karlovy chalupy 0 0 0.0 0.0 31.79 5.16
5 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky 0 0 0.07 0.07 33.07 4.96
6 136100 Magda Zajacová Bórin z Lorienu Moravia 0 0 0.36 0.36 33.36 4.92
7 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 0 0 0.39 0.39 33.39 4.91
8 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.4 0.4 33.4 4.91
9 042807 Martina Jírová A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.89 0.89 33.89 4.84
10 029006 Monika Fantová Ornisia z Velzu 0 0 1.9 1.9 34.9 4.7
11 007508 Dominika Slavická Oskar 0 0 2.29 2.29 35.29 4.65
12 016904 Anna Koťátková A3Ch Sára 0 0 2.73 2.73 35.73 4.59
13 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee 0 0 3.2 3.2 36.2 4.53
14 008006 Radka Růžičková A3Ch Niki 0 0 4.0 4.0 37.0 4.43
15 035605 Veronika Hrušková Haryk 0 0 4.32 4.32 37.32 4.39
16 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 4.47 4.47 37.47 4.38
17 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 1 0.0 5.0 31.62 5.19
18 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží 1 0 0.62 5.62 33.62 4.88
19 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 1 0 0.66 5.66 33.66 4.87
20 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans 1 0 1.26 6.26 34.26 4.79
21 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 1 1.34 6.34 34.34 4.78
22 019605 Gabriela Kočvarová Dvořáková Viki 0 0 6.38 6.38 39.38 4.16
23 006705 Renata Novotná A3Ch Max 1 0 2.25 7.25 35.25 4.65
24 009805 Sandra Křičenská A3Ch Sára 0 0 8.2 8.2 41.2 3.98
25 028405 Martina Vaškebová Sabastian z Černé hlásky 0 1 3.2 8.2 36.2 4.53
26 003309 Martina Hronová Rendy 0 0 9.44 9.44 42.44 3.86
27 002804 Ivo Tesař Ben 0 0 10.04 10.04 43.04 3.81
28 056708 Ivana Francová Klea 1 0 5.09 10.09 38.09 4.31
29 006607 Alena Divišová A3Ch Abby 0 1 5.34 10.34 38.34 4.28
30 012407 Eva Zezuláková A3Ch Dark Cherry Perla z Polabí 0 1 5.78 10.78 38.78 4.23
31 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 1 1.11 11.11 34.11 4.81
32 046407 Monika Svatošová A3Ch Fábio z Panství Lomnice 1 0 9.46 14.46 42.46 3.86
33 013005 Jana Gregorová Max 1 0 11.57 16.57 44.57 3.68
34 042406 Eva Macková Brblice od Emy Destinové 3 0 3.45 18.45 36.45 4.5
35 031607 Veronika Šarfová Rocky 1 1 8.99 18.99 41.99 3.91
36 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 1 1 9.71 19.71 42.71 3.84
37 005704 Nataša Mühlová A3Ch Archibald Angel Bohemian Beauty 2 1 7.34 22.34 40.34 4.07
38 028205 Hana Šejnohová Bonie Perla Vltavy 1 1 13.59 23.59 46.59 3.52
39 173603 Vladimíra Čištínová A3Ch Betti ze Strážiště 2 0 14.92 24.92 47.92 3.42
40 021599 Marie Kozáková Gery Řáholecký les 3 0 11.95 26.95 44.95 3.65
DIS 012707 Ilona Beranová A3Ch Debora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042706 Aneta Pechoušková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005008 Václav Borůvka A3Ch Aja Ořechov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038205 Jaroslav Frančík Fany DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 175001 Lucie Šárovcová Šumák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048308 Marie Pumprlová Bax DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028605 Bohuslava Miková Aretusa Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 162703 Marie Wertheimová Detva od Rytíře Malovce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015507 Jana Vodvárková Appetite Omega Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010608 Gabriela Kočvarová Dvořáková Body Sokolovská jednička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019705 Klára Tioková Orinoka Tuskulum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036805 Zuzana Tvrzníková Kryštůfek Robin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS