Cz En

Jumping Jednotlivci L

  1. Datum: 11. 09. 2010
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 5.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 27.59 5.94
2 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 28.26 5.8
3 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 28.49 5.76
4 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 28.73 5.71
5 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 29.46 5.57
6 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky 0 0 0.0 0.0 29.47 5.56
7 040406 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Aralia Novterpod 0 0 0.15 0.15 31.15 5.26
8 027207 Martin Nehyba Ferrari 0 0 0.69 0.69 31.69 5.18
9 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 0.89 0.89 31.89 5.14
10 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 1.28 1.28 32.28 5.08
11 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 0 0 1.64 1.64 32.64 5.02
12 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 1.85 1.85 32.85 4.99
13 017906 Hana Šedivá Ejmy 0 0 2.5 2.5 33.5 4.9
14 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 3.88 3.88 34.88 4.7
15 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden 0 0 4.06 4.06 35.06 4.68
16 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 4.83 4.83 35.83 4.58
17 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 28.76 5.7
18 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 0.0 5.0 29.59 5.54
19 014509 Hana Honsová Oskar 1 0 0.0 5.0 30.14 5.44
20 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 1 0 0.0 5.0 30.48 5.38
21 039108 Dušan Buček Dasty 1 0 0.0 5.0 30.69 5.34
22 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 5.18 5.18 36.18 4.53
23 030604 Barbora Tobolová Čira 0 0 5.32 5.32 36.32 4.52
24 043206 Bohuslav Přibyl Bára 0 0 5.56 5.56 36.56 4.49
25 059908 Zuzana Vainarová Aredondo White And Black 0 0 5.68 5.68 36.68 4.47
26 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox 1 0 0.7 5.7 31.7 5.17
27 025607 Martina Miková Brita 0 0 6.07 6.07 37.07 4.42
28 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 6.27 6.27 37.27 4.4
29 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 1 0 1.46 6.46 32.46 5.05
30 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 2.14 7.14 33.14 4.95
31 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 1 0 2.51 7.51 33.51 4.89
32 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 2.91 7.91 33.91 4.84
33 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 8.02 8.02 39.02 4.2
34 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 0 8.08 8.08 39.08 4.2
35 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 3.08 8.08 34.08 4.81
36 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 1 3.21 8.21 34.21 4.79
37 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 8.24 8.24 39.24 4.18
38 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 3.58 8.58 34.58 4.74
39 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 3.99 8.99 34.99 4.69
40 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 0 1 4.17 9.17 35.17 4.66
41 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek 0 1 4.65 9.65 35.65 4.6
42 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 26.76 6.13
43 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 27.88 5.88
44 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 2 0 0.0 10.0 29.53 5.55
45 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 1 0.0 10.0 29.95 5.48
46 006308 Jana Zvonková Sarah 2 0 0.0 10.0 30.14 5.44
47 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 30.38 5.4
48 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 2 0 0.13 10.13 31.13 5.27
49 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 1 0.98 10.98 31.98 5.13
50 004506 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Axa z Lounského chovu 0 2 6.2 16.2 37.2 4.41
51 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 2 1 3.61 18.61 34.61 4.74
52 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 2 8.77 18.77 39.77 4.12
53 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 2 1 4.26 19.26 35.26 4.65
54 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 2 5.33 20.33 36.33 4.51
55 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 2 6.47 21.47 37.47 4.38
56 035204 Lenka Přádná Mitra Bohemia Alké 2 1 7.72 22.72 38.72 4.24
57 030708 Veronika Chadimová Wiky 2 2 4.87 24.87 35.87 4.57
DIS 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005809 Kateřina Slánská Myšák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037405 Kateřina Provazníková Honey Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS