Cz En

Agility L

  1. Datum: 11. 09. 2010
  2. Závod: Žamberk - Závod C.A.C.I.Ag.
  3. Rozhodčí: Schjelderup, Harald (NO)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 34.11 5.28
2 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.95 4.74
3 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.99 4.5
4 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 1.68 1.68 41.68 4.32
5 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 0 0 2.3 2.3 42.3 4.26
6 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 1 0.0 5.0 39.41 4.57
7 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 39.56 4.55
8 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 39.93 4.51
9 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.26 5.26 40.26 4.47
10 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 5.75 5.75 45.75 3.93
11 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod 1 0 0.94 5.94 40.94 4.4
12 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 1 5.03 10.03 45.03 4.0
13 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 10.12 10.12 50.12 3.59
14 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 1 1 5.29 15.29 45.29 3.97
15 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 2 5.75 15.75 45.75 3.93
16 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 1 2.9 17.9 42.9 4.2
17 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 4 0 0.0 20.0 37.09 4.85
DIS 031009 Martina Kalábová Arie Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS