Cz En

Agility Open

  1. Datum: 12. 07. 2014
  2. Závod: Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.18 s
  6. Maximální čas: 71.71 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 35.15 4.78 V V
2 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 35.34 4.75 V V
3 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 4.95 4.95 47.13 3.56 V V
4 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 1 0 0.0 5.0 36.0 4.67 V V
5 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 2 0 0.0 10.0 38.77 4.33 VD VD
6 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 1 1 3.3 13.3 45.48 3.69 VD VD
7 Jana Dozsová Saša 0 1 10.86 15.86 53.04 3.17 VD VD
8 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 4 0 0.0 20.0 37.96 4.43 D D
9 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 3 1 0.0 20.0 41.24 4.07 D D
10 Simona Mikulášová Maron 0 2 10.76 20.76 52.94 3.17 D D
11 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 1 17.78 22.78 59.96 2.8 D D
DIS 052614 Zdeňka Nováková Allegra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Zlacká Labka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073513 Kristýna Vojkovská Va VaVoom Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090712 Klára Tioková Riky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031414 Klára Tioková Uragan Lex Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048713 Lenka Lasoňová Maia z Páralovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO