Cz En

Agility Open II

  1. Datum: 13. 07. 2014
  2. Závod: Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.69 s
  6. Maximální čas: 75.97 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 0 0 0.0 0.0 37.24 4.83 V V
2 Simona Mikulášová Maron 0 0 3.98 3.98 48.67 3.7 V V
3 Jana Juhasova Bashka VALKAR 1 0 0.0 5.0 40.74 4.42 V V
4 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily 1 0 0.0 5.0 42.17 4.27 V V
5 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 39.91 4.51 VD VD
6 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 1 0 9.59 14.59 54.28 3.32 VD VD
7 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 3 0 0.0 15.0 37.25 4.83 VD VD
8 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 2 2 0.0 20.0 44.64 4.03 D D
9 Jana Dozsová Saša 2 0 10.86 20.86 55.55 3.24 D D
10 Katarína Zlacká Labka 0 2 11.71 21.71 56.4 3.19 D D
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031414 Klára Tioková Uragan Lex Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090712 Klára Tioková Riky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062212 Lenka Kabátová Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052614 Zdeňka Nováková Allegra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022113 Martina Lachová Coška od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091012 Jana Hatlapatková Atte Free to Run DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO