Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 12. 07. 2014
  2. Závod: Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.14 s
  6. Maximální čas: 68.28 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 28.45 5.1 V V
2 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 0 0 0.0 0.0 29.32 4.95 V V
3 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 2.95 2.95 37.09 3.91 V V
4 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 28.35 5.11 V V
5 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 31.01 4.68 V V
6 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands 1 0 0.0 5.0 31.77 4.56 V V
7 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 0 1 0.45 5.45 34.59 4.19 V V
8 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 1 0 0.81 5.81 34.95 4.15 V V
9 012211 Iva Maralíková Amika z Cerkasu 1 0 2.16 7.16 36.3 3.99 VD VD
10 Katarína Zlacká Labka 0 1 4.3 9.3 38.44 3.77 VD VD
11 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily 1 1 0.0 10.0 31.38 4.62 VD VD
12 000213 Jana Hazuková Berry z Vysokého Újezda 1 1 1.31 11.31 35.45 4.09 VD VD
13 Simona Mikulášová Maron 1 1 2.64 12.64 36.78 3.94 VD VD
14 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 2 0.9 15.9 35.04 4.14 VD VD
15 055910 Lucie Lapišová Rek 3 1 0.0 20.0 33.36 4.35 D D
16 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 2 2.06 22.06 36.2 4.01 D D
17 Jana Dozsová Saša 2 0 21.18 31.18 55.32 2.62 BO BO
18 031414 Klára Tioková Uragan Lex Miveko 2 1 16.28 31.28 50.42 2.88 BO BO
19 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 2 1 19.62 34.62 53.76 2.7 BO BO
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052614 Zdeňka Nováková Allegra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073513 Kristýna Vojkovská Va VaVoom Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090712 Klára Tioková Riky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048713 Lenka Lasoňová Maia z Páralovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO