Cz En

Jumping Open II

  1. Datum: 13. 07. 2014
  2. Závod: Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.04 s
  6. Maximální čas: 59.57 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 30.47 5.51 V V
2 042614 Eliška Vernerová Sati 0 0 0.0 0.0 31.24 5.38 V V
3 055910 Lucie Lapišová Rek 0 0 0.0 0.0 31.48 5.34 V V
4 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 32.71 5.14 V V
5 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 0 0 0.0 0.0 33.15 5.07 V V
6 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 33.32 5.04 V V
7 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 1.29 1.29 36.33 4.62 V V
8 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 0 0 3.25 3.25 38.29 4.39 V V
9 Simona Mikulášová Maron 0 0 4.04 4.04 39.08 4.3 V V
10 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 30.74 5.47 V V
11 Katarína Zlacká Labka 1 0 4.57 9.57 39.61 4.24 VD VD
12 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily 2 0 0.0 10.0 29.73 5.65 VD VD
13 062212 Lenka Kabátová Anny 0 1 9.99 14.99 45.03 3.73 VD VD
DIS Jana Juhasova Bashka VALKAR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052614 Zdeňka Nováková Allegra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022113 Martina Lachová Coška od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Dozsová Saša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091012 Jana Hatlapatková Atte Free to Run DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO