Cz En

Jumping

  1. Datum: 13. 07. 2014
  2. Závod: Brno - Brněnský Drak
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031314 Iveta Cenková Sep 0 0 0.0 0.0 28.24 4.75
2 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 28.89 4.64
3 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 30.92 4.33
4 Adámková Lenka Ru / Cherubín Krásný motýl 0 0 0.0 0.0 31.98 4.19
5 040612 Iveta Slabá Abigail Isabella Darlaimy 0 0 0.0 0.0 33.12 4.05
6 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 0 0.0 0.0 34.27 3.91
7 040412 Iveta Slabá Laisy Gold Fraking 0 0 0.0 0.0 34.4 3.9
8 047114 Monika Kubickova Mayla 0 0 0.0 0.0 35.06 3.82
9 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 35.19 3.81
10 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.0 0.0 36.44 3.68
11 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel 0 0 0.0 0.0 36.47 3.67
12 Kiryk Ewa Haker / Lamborghini Diablo 0 0 0.0 0.0 36.6 3.66
13 026013 Anna Postniková Dark Pearl vom Maulbeerbaum 0 0 0.0 0.0 36.75 3.65
14 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 0.0 0.0 37.38 3.58
15 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel 0 0 0.0 0.0 39.0 3.44
16 008713 Dominika Tillová Bonny 0 0 1.14 1.14 40.14 3.34
17 008208 Denisa Lajmarová Akim 0 0 1.3 1.3 40.3 3.33
18 Ruža Juraj Tara / Inka Srdcove Eso 0 1 0.0 5.0 31.59 4.24
19 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 1 0.0 5.0 32.99 4.06
20 057010 Edita Sedláčková Bessi 0 1 0.0 5.0 33.5 4.0
21 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 1 0.0 5.0 33.76 3.97
22 074909 Leoš Krátký Nela 1 0 0.0 5.0 36.28 3.69
23 041713 Hana Odstrčilíková Blackberry 1 0 1.2 6.2 40.2 3.33
24 039613 Jana Liberová Aurélie Amado Bando de Campo 1 0 1.95 6.95 40.95 3.27
25 031614 Denisa Lajmarová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 1 2 1.68 16.68 40.68 3.29
26 029414 Kateřina Hlavoňová Centurio Královská Manta 1 1 9.92 19.92 48.92 2.74
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050113 Edita Sedláčková Darssi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022214 Michaela Georgievová Catie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ruža Juraj Abísek / Aberdeen dé Causa Vivendi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061508 Marta Němcová Merlin Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025706 Jana Liberová Hasina Senden - Ay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS