Cz En

Agility

  1. Datum: 13. 07. 2014
  2. Závod: Brno - Brněnský Drak
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.37 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 31.31 4.63
2 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 34.81 4.17
3 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 0 0.0 0.0 36.26 4.0
4 047114 Monika Kubickova Mayla 0 0 0.0 0.0 37.93 3.82
5 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.0 0.0 38.74 3.74
6 025706 Jana Liberová Hasina Senden - Ay 0 0 0.0 0.0 40.99 3.54
7 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 41.92 3.46
8 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 0.97 0.97 43.97 3.3
9 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel 1 0 0.0 5.0 40.89 3.55
10 074909 Leoš Krátký Nela 1 0 0.0 5.0 41.98 3.45
11 057010 Edita Sedláčková Bessi 2 0 0.0 10.0 34.33 4.22
12 Adámková Lenka Ru / Cherubín Krásný motýl 0 2 0.0 10.0 42.85 3.38
13 040412 Iveta Slabá Laisy Gold Fraking 1 1 0.37 10.37 43.37 3.34
14 061508 Marta Němcová Merlin Top Narcis 0 1 5.51 10.51 48.51 2.99
15 Ruža Juraj Abísek / Aberdeen dé Causa Vivendi 1 1 2.44 12.44 45.44 3.19
16 008713 Dominika Tillová Bonny 1 0 8.18 13.18 51.18 2.83
17 026013 Anna Postniková Dark Pearl vom Maulbeerbaum 2 0 3.33 13.33 46.33 3.13
18 031314 Iveta Cenková Sep 1 2 0.0 15.0 39.26 3.69
19 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel 1 1 5.26 15.26 48.26 3.0
20 029414 Kateřina Hlavoňová Centurio Královská Manta 0 2 8.37 18.37 51.37 2.82
21 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 0 20.62 20.62 63.62 2.28
DIS Ruža Juraj Tara / Inka Srdcove Eso DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039613 Jana Liberová Aurélie Amado Bando de Campo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041713 Hana Odstrčilíková Blackberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031614 Denisa Lajmarová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040612 Iveta Slabá Abigail Isabella Darlaimy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008208 Denisa Lajmarová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022214 Michaela Georgievová Catie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS