Cz En

Dobříš

  1. Datum: 19. 07. 2014
  2. Závod: Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.48 4.55
2 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 38.75 4.52
3 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 0 0 0.0 0.0 40.37 4.33
4 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 42.73 4.1
5 077012 Petra Molkupová Crystal Moth Tennant 0 0 1.94 1.94 44.94 3.89
6 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 3.72 3.72 46.72 3.75
7 070512 Alena Zbožínková Debie Od Čeníčka 0 0 3.96 3.96 46.96 3.73
8 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 1 0 0.0 5.0 42.28 4.14
9 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 7.03 7.03 50.03 3.5
10 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 0 7.69 7.69 50.69 3.45
11 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka 1 0 6.22 11.22 49.22 3.56
12 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies 0 0 12.9 12.9 55.9 3.13
13 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 1 10.18 15.18 53.18 3.29
14 073313 Alena Zbožínková Cargo Abeceda 1 0 11.75 16.75 54.75 3.2
15 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 1 10.48 20.48 53.48 3.27
16 013913 Monika Bystrianská Denny 0 1 17.95 22.95 60.95 2.87
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059913 Barbara Malcová Bramboorek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040814 Zuzana Papíková Doležalová Fibbi z Kostelce u Jihlavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001614 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS