Cz En

Dobříš

  1. Datum: 20. 07. 2014
  2. Závod: Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 40.28 4.52
2 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 40.7 4.47
3 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 43.1 4.22
4 077012 Petra Molkupová Crystal Moth Tennant 0 0 0.0 0.0 43.6 4.17
5 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.0 44.83 4.06
6 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 45.29 4.02
7 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 45.81 3.97
8 070512 Alena Zbožínková Debie Od Čeníčka 0 0 0.41 0.41 49.41 3.68
9 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies 0 0 3.44 3.44 52.44 3.47
10 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 4.69 4.69 53.69 3.39
11 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 44.35 4.1
12 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 6.19 6.19 55.19 3.3
13 013913 Monika Bystrianská Denny 0 0 7.12 7.12 56.12 3.24
14 043512 Radmila Podjuklová Chalrott Vera Avanti Bohemia 0 0 9.6 9.6 58.6 3.11
15 028012 Václava Böhmová Amálka 2 0 0.0 10.0 41.75 4.36
16 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka 1 1 1.34 11.34 50.34 3.62
17 043307 Blanka Lauterbachová Terry 1 0 11.15 16.15 60.15 3.03
18 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam 1 1 7.52 17.52 56.52 3.22
19 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova 1 1 20.68 30.68 69.68 2.61
20 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 3 0 24.68 39.68 73.68 2.47
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040214 Kristýna Běhounková Abigail T.O. Samota Dědov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059913 Barbara Malcová Bramboorek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040814 Zuzana Papíková Doležalová Fibbi z Kostelce u Jihlavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001614 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073313 Alena Zbožínková Cargo Abeceda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS