Cz En

Dobříš

  1. Datum: 20. 07. 2014
  2. Závod: Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 138.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 31.26 4.41
2 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 31.71 4.35
3 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 32.19 4.29
4 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 1.04 1.04 34.04 4.05
5 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.22 5.22 33.22 4.15
6 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 7.57 7.57 40.57 3.4
7 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 1 2.66 7.66 35.66 3.87
8 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 1 3.44 8.44 36.44 3.79
9 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 0 9.59 9.59 42.59 3.24
10 028012 Václava Böhmová Amálka 0 2 2.16 12.16 35.16 3.92
11 073313 Alena Zbožínková Cargo Abeceda 0 1 10.16 15.16 43.16 3.2
12 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 16.36 16.36 49.36 2.8
13 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 1 14.19 19.19 47.19 2.92
14 043512 Radmila Podjuklová Chalrott Vera Avanti Bohemia 0 0 19.37 19.37 52.37 2.64
15 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova 1 2 14.2 29.2 47.2 2.92
16 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 26.28 31.28 59.28 2.33
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040214 Kristýna Běhounková Abigail T.O. Samota Dědov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059913 Barbara Malcová Bramboorek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040814 Zuzana Papíková Doležalová Fibbi z Kostelce u Jihlavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001614 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070512 Alena Zbožínková Debie Od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077012 Petra Molkupová Crystal Moth Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS