Cz En

SO - Acana agility L

  1. Datum: 26. 07. 2014
  2. Závod: Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 30.8 5.16
2 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 34.29 4.64
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 34.48 4.61
4 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 36.07 4.41
5 054013 Lucie Drbohlavová Bowie Brown Z Chotyně 0 0 0.0 0.0 36.4 4.37
6 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 40.07 3.97
7 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 1.56 1.56 42.56 3.74
8 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 2.69 2.69 43.69 3.64
9 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 1 0 0.0 5.0 29.21 5.44
10 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.16 4.52
11 014414 Vladana Šimková Keep Faith Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 36.19 4.39
12 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice 0 1 0.0 5.0 36.43 4.36
13 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca 0 1 0.0 5.0 39.01 4.08
14 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 40.01 3.97
15 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 0 1 0.0 5.0 40.3 3.95
16 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova 0 0 5.27 5.27 46.27 3.44
17 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 1 4.66 9.66 45.66 3.48
18 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 0.0 10.0 31.82 5.0
19 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 1 1 0.0 10.0 35.71 4.45
20 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora 0 1 5.15 10.15 46.15 3.45
21 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 1 0.83 10.83 41.83 3.8
22 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka 3 0 0.0 15.0 34.75 4.58
23 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice 1 2 0.0 15.0 40.2 3.96
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042814 Aneta Wagnerová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047413 Michaela Horáčková Apač Brillante Estrella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071113 Lenka Boháčová Domyslím To Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS