Cz En

SO - Acana jumping L

  1. Datum: 26. 07. 2014
  2. Závod: Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037213 Jarmila Hlaváčková Conny 0 0 0.0 0.0 30.06 4.92
2 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 30.24 4.89
3 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 31.53 4.69
4 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 0 0 0.0 0.0 33.16 4.46
5 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 4.95 4.95 38.95 3.8
6 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 29.78 4.97
7 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 30.49 4.85
8 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka 0 1 0.0 5.0 32.33 4.58
9 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 1 0 0.0 5.0 32.38 4.57
10 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 1 0.0 5.0 32.44 4.56
11 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 5.88 5.88 39.88 3.71
12 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 2 0 0.0 10.0 28.12 5.26
13 013413 Petra Škodová Monty 1 1 0.0 10.0 30.75 4.81
14 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur 2 0 0.0 10.0 33.91 4.36
15 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 1 7.13 12.13 41.13 3.6
16 054013 Lucie Drbohlavová Bowie Brown Z Chotyně 0 2 7.43 17.43 41.43 3.57
17 042814 Aneta Wagnerová Molly 1 2 4.31 19.31 38.31 3.86
18 013512 Dagmar Lukavská Delta 4 0 0.0 20.0 30.55 4.84
19 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 2 2 0.51 20.51 34.51 4.29
20 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 2 0.76 20.76 34.76 4.26
21 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova 1 1 12.88 22.88 46.88 3.16
22 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 3 2 4.55 29.55 38.55 3.84
DIS 014414 Vladana Šimková Keep Faith Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071113 Lenka Boháčová Domyslím To Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000613 Zdena Pávková Mafie Street Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068812 Eliška Tejkalová Černohorská Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047413 Michaela Horáčková Apač Brillante Estrella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS