Cz En

NE - Acana jumping L

  1. Datum: 27. 07. 2014
  2. Závod: Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 138.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 28.6 4.83
2 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 29.73 4.64
3 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 30.14 4.58
4 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 32.35 4.27
5 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 0 0 0.0 0.0 33.43 4.13
6 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 28.9 4.78
7 055513 Petr Kopecký C-Belle Blanche od Cidliny 1 0 0.0 5.0 30.5 4.52
8 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice 1 0 0.0 5.0 31.56 4.37
9 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca 1 0 0.0 5.0 31.82 4.34
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 5.5 5.5 41.5 3.33
11 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 5.9 5.9 41.9 3.29
12 025607 Martina Miková Brita 0 1 0.91 5.91 36.91 3.74
13 007113 Ludmila Kovářová Max 1 1 0.0 10.0 31.56 4.37
14 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 1 0.0 10.0 32.41 4.26
15 013413 Petra Škodová Monty 0 2 0.0 10.0 34.46 4.0
16 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 35.84 3.85
17 042814 Aneta Wagnerová Molly 1 0 7.72 12.72 43.72 3.16
18 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 1 0.0 15.0 30.98 4.45
19 071113 Lenka Boháčová Domyslím To Leneli 3 2 4.35 29.35 40.35 3.42
DIS 014414 Vladana Šimková Keep Faith Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010214 Pavla Šteflová Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS