Cz En

Agility LA

  1. Datum: 28. 09. 2010
  2. Závod: Praha - Kyje - Hloubětínský Drak
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 0 0 0.0 0.0 33.27 4.99 V V
2 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.91 4.9 V V
3 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 33.81 4.91 V V
4 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.41 4.56 V V
5 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod 1 0 0.0 5.0 38.14 4.35 V V
6 032509 Vilemína Kracíková Dargo Novterpod 1 0 0.0 5.0 38.68 4.29 V V
7 005905 Věra Kubičková Carina Tradice 2 0 0.0 10.0 35.93 4.62 VD VD
8 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever 1 1 0.0 10.0 37.78 4.39 VD VD
9 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 2 0 0.0 10.0 39.04 4.25 VD VD
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 8.69 13.69 48.69 3.41 VD VD
11 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 1 1 8.79 18.79 48.79 3.4 D D
12 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 5 0 0.0 25.0 36.62 4.53 D D
13 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora 3 1 7.57 27.57 47.57 3.49 BO BO
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045508 Eva Homolková Dara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058709 Lenka Svobodová Roxie Black Grand Calvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016310 Ivana Vlasáková Anthony Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolarovová Katarína Alsa EldestSlovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014410 Martina Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033107 Martin Gall Connie z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008910 Irena Kochová Rejsek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033307 Michaela Holešovská Megan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016206 Sandra Lefnerová Filip ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS