Cz En

Agility Large

  1. Datum: 28. 09. 2010
  2. Závod: Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec IV. a MČR ACD
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 37.42 4.57 V V
2 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.02 4.5 V V
3 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.0 0.0 40.22 4.25 V V
4 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 41.67 4.1 V V
5 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 0 0 0.0 0.0 42.87 3.99 V V
6 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 1.0 0.52 45.52 3.76 V V
7 023710 Zuzana Kovářová A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 36.6 4.67 V V
8 039108 Dušan Buček Dasty 1 0 0.0 5.0 36.88 4.64 V V
9 003606 Adam Sanetrník Agile Peggy Wonderful Dream 1 0 0.0 5.0 37.8 4.52 V V
10 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel 1 0 0.0 5.0 39.02 4.38 V V
11 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 1 0 1.0 5.95 45.95 3.72 V V
12 040307 Soňa Haluzová Agáta 0 0 8.0 8.2 53.2 3.21 VD VD
13 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag 1 0 3.0 8.36 48.36 3.54 VD VD
14 031407 Markéta Švábová Bert 2 0 0.0 10.0 44.81 3.82 VD VD
15 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 1 1.0 11.34 46.34 3.69 VD VD
16 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 2 0 3.0 13.21 48.21 3.55 VD VD
17 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 2 0 9.0 18.98 53.98 3.17 D D
18 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 4 0 0.0 20.0 40.35 4.24 D D
19 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor 4 1 1.0 25.8 45.8 3.73 D D
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028009 Alena Jančálková Lussi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013010 Václav Hůzl Cooper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057709 Nikola Mičulková Barina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011007 Petra Dlabačová Cash Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Plšková Ivona Isabelle Seyles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042106 Nikola Turečková Ann Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040607 Veronika Beránková Ashley Red Camdendog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS