Cz En

Agility

  1. Datum: 09. 08. 2014
  2. Závod: Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 43.5 3.98 V V
2 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 48.28 3.58 V V
3 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 36.72 4.71 V V
4 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 1 0 0.0 5.0 38.35 4.51 V V
5 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 39.15 4.42 V V
6 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 40.56 4.27 V V
7 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 0 1 0.0 5.0 40.72 4.25 V V
8 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 1 0.0 5.0 43.75 3.95 V V
9 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 0 1 0.0 5.0 43.87 3.94 V V
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 2.09 7.09 54.09 3.2 VD VD
11 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 2 0 0.0 10.0 41.69 4.15 VD VD
12 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 1 1 0.0 10.0 42.09 4.11 VD VD
13 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 3 0 0.0 15.0 45.06 3.84 VD VD
14 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 1 0 11.81 16.81 63.81 2.71 D D
15 082812 Veronika Červenková Sára 3 1 0.0 20.0 44.5 3.89 D D
16 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 2 1 7.15 22.15 59.15 2.92 D D
17 088509 Vladimíra Pátková Bessy z Davidova dvora 3 0 13.16 28.16 65.16 2.66 BO BO
18 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 1 18.72 28.72 70.72 2.45 BO BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057211 Dominika Stárková Flo miss tornado Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007312 Markéta Husáková Little Kiss Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027213 Petra Sedláčková Attila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS