Cz En

Jumping jednotlivci

  1. Datum: 06. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.35 5.35 V V
2 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 31.03 5.06 V V
3 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 32.07 4.9 V V
4 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 32.08 4.89 V V
5 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 32.15 4.88 V V
6 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 32.16 4.88 V V
7 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor 0 0 0.0 0.0 36.21 4.34 V V
8 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 0 0 0.0 0.0 36.48 4.3 V V
9 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 0.0 0.0 36.77 4.27 V V
10 055211 Tereza Weichslová Tessie 0 0 0.0 0.0 38.97 4.03 V V
11 069111 Kristýna Faustová Denny 0 0 0.0 0.0 40.52 3.87 V V
12 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 29.09 5.4 V V
13 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 0 1 0.0 5.0 39.9 3.93 V V
14 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 1 1 0.0 10.0 34.85 4.51 VD VD
15 059313 Markéta Černá Nella 1 1 0.0 10.0 41.08 3.82 VD VD
16 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 2 0.0 10.0 42.02 3.74 VD VD
17 025714 Adam Jelen Black Storm z Lodice 1 1 2.52 12.52 45.52 3.45 VD VD
18 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague 2 1 0.0 15.0 34.89 4.5 VD VD
19 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free 2 1 0.0 15.0 36.21 4.34 VD VD
20 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 2 0.0 15.0 38.41 4.09 VD VD
21 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene 2 1 0.0 15.0 42.21 3.72 VD VD
22 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 2 10.05 20.05 53.05 2.96 D D
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050914 Jana Ciniburková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS