Cz En

Družstva - Jumping

  1. Datum: 07. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.95 5.14 V V
2 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 31.89 4.83 V V
3 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 32.14 4.79 V V
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 32.45 4.75 V V
5 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 0 0 0.0 0.0 33.03 4.66 V V
6 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 33.45 4.6 V V
7 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 33.75 4.56 V V
8 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 34.21 4.5 V V
9 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 34.76 4.43 V V
10 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 34.95 4.41 V V
11 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.0 0.0 35.26 4.37 V V
12 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 0.0 0.0 36.14 4.26 V V
13 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.59 4.21 V V
14 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 37.52 4.1 V V
15 071911 Barbora Prokšová Jackie 0 0 0.0 0.0 38.37 4.01 V V
16 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 0.0 0.0 38.57 3.99 V V
17 018713 Alžběta Štaffová Tina 0 0 0.0 0.0 38.58 3.99 V V
18 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 0.0 0.0 39.19 3.93 V V
19 051513 Eliška Stocknerová Ketty 0 0 0.0 0.0 39.2 3.93 V V
20 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora 0 0 0.0 0.0 41.21 3.74 V V
21 019113 Kateřina Neumanová Stella 0 0 0.0 0.0 41.54 3.71 V V
22 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 0 0.0 0.0 42.39 3.63 V V
23 008914 Kristýna Hejńáková Jess 0 0 0.15 0.15 44.15 3.49 V V
24 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 1 0 0.0 5.0 36.02 4.28 V V
25 007614 Hanka Kryšpínová Sally 0 1 0.0 5.0 37.36 4.12 V V
26 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 1 0.0 5.0 37.38 4.12 V V
27 011509 Anna Šipková Flurry Gold Lenfír 0 1 0.0 5.0 38.26 4.03 V V
28 034214 Barbora Štefanová Jeverley Lenfir 0 1 0.0 5.0 38.41 4.01 V V
29 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 1 0.0 5.0 38.74 3.98 V V
30 091312 Michaela Lencová Ivanhoe Art Zbirožské Podzámčí 1 0 0.0 5.0 43.52 3.54 V V
31 079313 Sofie Sůrová Keliška 1 0 5.26 10.26 49.26 3.13 VD VD
32 045112 Jana Zatřepálková Pamela Čajový lístek 0 1 8.33 13.33 52.33 2.94 VD VD
33 041914 Vendula Hájková Arny z Herlifské stráně 1 0 8.64 13.64 52.64 2.93 VD VD
34 042514 Rita Firýtová Cukřík Chundelaté kouzlo 0 1 22.22 27.22 66.22 2.33 BO BO
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031613 Nikola Beranová Peggy-Na Lady White Gemstone's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008912 Marie - Anna Kociánová Just Remember ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060813 Tereza Rulfová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019713 Karolína Holubcová Bucky Oric central DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042114 Sebastian Sudlík Taila z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS