Cz En

Jumping 1 L

  1. Datum: 20. 09. 2014
  2. Závod: Zdobín - Velká zvičinská
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.5 5.18
2 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.13 4.92
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.61 4.85
4 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 34.1 4.63
5 037213 Jarmila Hlaváčková Conny 0 0 0.0 0.0 34.52 4.58
6 006212 Jaroslava Juranová Sindy 0 0 0.0 0.0 37.3 4.24
7 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 38.91 4.06
8 Alicja Kocowicz Tip 1 0 0.0 5.0 34.95 4.52
9 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 1 0.0 5.0 35.34 4.47
10 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 0 1 0.0 5.0 36.22 4.36
11 007113 Ludmila Kovářová Max 0 1 0.0 5.0 36.31 4.35
12 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 0 0.0 10.0 34.51 4.58
13 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 1 0.0 10.0 37.13 4.26
14 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash 0 1 7.47 12.47 48.47 3.26
15 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 2 1 0.0 15.0 37.98 4.16
16 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 1 10.19 15.19 51.19 3.09
17 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova 0 1 11.26 16.26 52.26 3.02
18 013413 Petra Škodová Monty 2 0 9.19 19.19 50.19 3.15
19 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 2 0 11.9 21.9 52.9 2.99
DIS 062213 Tereza Brunclíková Izzie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063914 Radka Starostová Ashia Jane ´s Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Winiecka Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016113 Vanda Gregorová All that Brandy Gentle Mate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS