Cz En

Agility Individual

  1. Datum: 28. 09. 2014
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.63 5.33 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.42 4.95 V V
3 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 39.67 4.79 V V
4 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 40.84 4.65 V V
5 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 41.58 4.57 V V
6 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.52 0.52 43.52 4.37 V V
7 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 0 0.0 5.0 37.15 5.11 V V
8 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 37.25 5.1 V V
9 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 38.16 4.98 V V
10 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 38.59 4.92 V V
11 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 39.53 4.81 V V
12 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 1 0.0 5.0 39.65 4.79 V V
13 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.7 4.79 V V
14 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 39.86 4.77 V V
15 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 40.61 4.68 V V
16 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 42.71 4.45 V V
17 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.32 5.32 43.32 4.39 V V
18 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 1 1.71 6.71 44.71 4.25 VD VD
19 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 1.74 6.74 44.74 4.25 VD VD
20 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 2.97 7.97 45.97 4.13 VD VD
21 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 2 0 0.0 10.0 39.66 4.79 VD VD
22 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 1 0.0 10.0 40.01 4.75 VD VD
23 006308 Jana Zvonková Sarah 2 0 0.0 10.0 41.84 4.54 VD VD
24 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 1 1 0.0 10.0 42.57 4.46 VD VD
25 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 1 2.64 12.64 45.64 4.16 VD VD
26 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 1 3.31 13.31 46.31 4.1 VD VD
27 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 2 1 0.0 15.0 41.04 4.63 VD VD
28 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 1 5.39 15.39 48.39 3.93 VD VD
29 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 10.7 15.7 53.7 3.54 VD VD
30 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 1 1 5.75 15.75 48.75 3.9 VD VD
31 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 2 3.17 23.17 46.17 4.12 D D
32 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 2 2 7.34 27.34 50.34 3.77 BO BO
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO