Cz En

Agility Squads

  1. Datum: 27. 09. 2014
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.1 5.67 V V
2 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 33.47 5.44 V V
3 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.09 5.34 V V
4 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 34.16 5.33 V V
5 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 35.34 5.15 V V
6 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 35.78 5.09 V V
7 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 35.97 5.06 V V
8 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 36.28 5.02 V V
9 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 36.45 4.99 V V
10 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 37.34 4.87 V V
11 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.53 4.85 V V
12 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 38.25 4.76 V V
13 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 38.51 4.73 V V
14 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 39.8 4.57 V V
15 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 40.61 4.48 V V
16 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 0.0 0.0 40.72 4.47 V V
17 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 1.51 1.51 45.51 4.0 V V
18 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 0 0.0 5.0 33.35 5.46 V V
19 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 33.6 5.42 V V
20 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 33.9 5.37 V V
21 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 34.53 5.27 V V
22 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 34.7 5.24 V V
23 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 34.85 5.22 V V
24 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 35.11 5.18 V V
25 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 0 0.0 5.0 35.19 5.17 V V
26 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.29 5.16 V V
27 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.09 5.04 V V
28 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 36.11 5.04 V V
29 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 1 0.0 5.0 36.46 4.99 V V
30 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 36.95 4.93 V V
31 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 37.55 4.85 V V
32 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 0.0 5.0 38.02 4.79 V V
33 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 38.7 4.7 V V
34 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 38.79 4.69 V V
35 033412 Tomáš Huml Missty 1 0 0.0 5.0 39.89 4.56 V V
36 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 42.96 4.24 V V
37 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 33.62 5.41 VD VD
38 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 0 0.0 10.0 33.89 5.37 VD VD
39 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 34.74 5.24 VD VD
40 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 2 0 0.0 10.0 35.15 5.18 VD VD
41 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 1 0.0 10.0 37.05 4.91 VD VD
42 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 1 0.0 10.0 41.41 4.4 VD VD
43 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 42.02 4.33 VD VD
44 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 2 1 0.0 15.0 40.8 4.46 VD VD
45 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 4 0 0.0 20.0 33.16 5.49 D D
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044013 Tomáš Huml Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO