Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 27. 09. 2014
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 31.69 5.02 V V
2 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 32.48 4.9 V V
3 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 32.69 4.86 V V
4 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 32.72 4.86 V V
5 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 32.97 4.82 V V
6 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.29 4.78 V V
7 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 34.19 4.65 V V
7 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 34.19 4.65 V V
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.59 4.6 V V
9 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 34.61 4.59 V V
10 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 34.64 4.59 V V
11 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.98 4.55 V V
12 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 35.09 4.53 V V
13 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 35.12 4.53 V V
14 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 35.31 4.5 V V
15 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.58 4.47 V V
16 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 35.71 4.45 V V
17 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 35.89 4.43 V V
18 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 36.19 4.39 V V
19 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 36.34 4.38 V V
20 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 0.0 0.0 36.67 4.34 V V
21 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 37.07 4.29 V V
22 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 37.18 4.28 V V
23 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.03 0.03 38.03 4.18 V V
24 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.1 0.1 38.1 4.17 V V
25 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.36 0.36 38.36 4.14 V V
26 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.47 0.47 38.47 4.13 V V
27 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 1.27 1.27 39.27 4.05 V V
28 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 1.33 1.33 39.33 4.04 V V
29 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 1.46 1.46 39.46 4.03 V V
30 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 1.56 1.56 39.56 4.02 V V
31 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 2.89 2.89 40.89 3.89 V V
32 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 4.65 4.65 42.65 3.73 V V
33 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 0 0.0 5.0 32.36 4.91 V V
34 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 1 0.0 5.0 33.96 4.68 V V
35 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 35.13 4.53 V V
36 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 0 1 1.27 6.27 39.27 4.05 VD VD
37 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 1 1.63 6.63 39.63 4.01 VD VD
38 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi 0 1 4.79 9.79 42.79 3.72 VD VD
38 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 1 0 4.79 9.79 42.79 3.72 VD VD
39 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 2 0 0.0 10.0 33.84 4.7 VD VD
40 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 1 5.21 10.21 43.21 3.68 VD VD
41 049511 Julie Wohanková Tricki 0 1 7.01 12.01 45.01 3.53 VD VD
42 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 1 7.55 17.55 45.55 3.49 D D
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO