Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 27. 09. 2014
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 33.67 5.52 V V
2 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 33.98 5.47 V V
3 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.3 5.42 V V
4 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.94 5.32 V V
5 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 35.17 5.29 V V
6 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 35.69 5.21 V V
7 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 35.86 5.19 V V
8 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.34 5.12 V V
9 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 36.46 5.1 V V
10 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 36.48 5.1 V V
11 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 37.14 5.01 V V
12 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 37.21 5.0 V V
13 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 37.7 4.93 V V
14 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.79 4.92 V V
15 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.32 4.85 V V
16 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 38.64 4.81 V V
17 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 39.11 4.76 V V
18 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 39.21 4.74 V V
19 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 39.46 4.71 V V
20 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 40.5 4.59 V V
21 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 35.98 5.17 V V
22 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.42 5.11 V V
23 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 36.85 5.05 V V
24 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 37.74 4.93 V V
25 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 38.98 4.77 V V
26 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 39.81 4.67 V V
27 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 40.16 4.63 V V
28 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 0.0 5.0 41.65 4.47 V V
29 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 0 0.0 10.0 35.69 5.21 VD VD
30 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 2 1 0.0 15.0 39.82 4.67 VD VD
31 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 3 2 4.03 29.03 46.03 4.04 BO BO
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO