Cz En

Jumping L

  1. Datum: 27. 09. 2014
  2. Závod: Zlechov - VIII. Zlechovské hopsání
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 30.9 4.85
2 Jana Juhasova Angelic Rajecky kopec 0 0 0.0 0.0 32.43 4.63
3 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 32.61 4.6
4 Jana Juhasova Bashka Valkar 0 0 0.0 0.0 32.64 4.6
5 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 0 0 0.0 0.0 32.82 4.57
6 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 34.94 4.29
7 002711 Jitka Sovová Archibald Od Appaloosek 0 0 0.0 0.0 37.61 3.99
8 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 38.18 3.93
9 Magdaléna Beláková Timmy 0 0 0.4 0.4 40.4 3.71
10 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 30.84 4.86
11 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 1 0.0 5.0 32.58 4.6
12 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 33.46 4.48
13 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 0 1 0.0 5.0 33.95 4.42
14 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 0 1 0.0 5.0 35.74 4.2
15 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 37.36 4.01
16 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 0 1 0.0 5.0 37.95 3.95
17 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 0 1 0.0 5.0 38.91 3.86
18 083313 Libor Babák Bongo Saphir Callistopeia 0 1 2.66 7.66 42.66 3.52
19 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 0 9.01 9.01 49.01 3.06
20 002512 Lucie Jašková Amia Valkar 2 0 0.0 10.0 32.6 4.6
21 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 2 0 0.0 10.0 34.9 4.3
22 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip 1 1 0.0 10.0 35.77 4.19
23 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future 1 1 0.0 10.0 36.08 4.16
24 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 1 1 2.72 12.72 42.72 3.51
25 Katarína Suchovská Blow by Blow Near Future 3 0 0.0 15.0 32.67 4.59
26 044713 Jana Mlýnková Lady-Killer Bohemia Alké 2 1 0.0 15.0 38.15 3.93
27 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 1 2 4.62 19.62 44.62 3.36
28 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 1 2 9.51 24.51 49.51 3.03
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eliška Nemcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079211 Ivana Němečková Jolie Jersey Starý Machnáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024614 Veronika Adamcová Cheri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051114 Nikol Vydrová Nexee´s Chinchero Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000807 Ivana Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS