Cz En

Agility 2

  1. Datum: 05. 10. 2014
  2. Závod: Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 34.04 5.29 V V
2 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 35.5 5.07 V V
3 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 0 0.0 0.0 35.76 5.03 V V
4 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 0 0 0.0 0.0 37.24 4.83 V V
5 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 37.43 4.81 V V
6 037213 Jarmila Hlaváčková Conny 0 0 0.0 0.0 38.48 4.68 V V
7 008112 Jitka Šámalová Mazlik 0 0 0.0 0.0 42.04 4.28 V V
8 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 0 0 0.0 0.0 42.84 4.2 V V
9 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 44.74 4.02 V V
10 082012 Kateřina Ošmerová Issis z Ostrova Baber 0 0 0.0 0.0 45.24 3.98 V V
11 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 33.01 5.45 V V
12 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin 1 0 0.0 5.0 39.2 4.59 V V
13 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 1 0.0 5.0 40.71 4.42 V V
14 088312 Hana Ouhrabková Kiki 1 0 0.46 5.46 52.46 3.43 V V
15 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 34.66 5.19 VD VD
16 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 41.55 4.33 VD VD
17 080913 Simona Šišková Berezi Z Nefritu 1 1 6.5 16.5 58.5 3.08 D D
18 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 3 1 0.0 20.0 44.69 4.03 D D
19 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 3 1 0.88 20.88 52.88 3.4 D D
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026510 Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Vrabcová Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO