Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 05. 10. 2014
  2. Závod: Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 34.03 4.82 V V
2 064013 Lenka Drbohlavová Emax Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 34.13 4.81 V V
3 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.53 4.62 V V
4 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 35.56 4.61 V V
5 047213 Petra Lehovcová Lilly 0 0 0.0 0.0 37.16 4.41 V V
6 007614 Hanka Kryšpínová Sally 0 0 0.0 0.0 37.69 4.35 V V
7 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 38.28 4.28 V V
8 066313 Klára Muchová Jessi 0 0 1.04 1.04 41.04 4.0 V V
9 010709 Barbora Doudová Mates 0 0 1.71 1.71 41.71 3.93 V V
10 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 4.09 4.09 44.09 3.72 V V
11 081209 Lucie Šebková Adélka ULI z Říčan 0 1 0.0 5.0 31.72 5.17 V V
12 004514 Gabriela Chalušová Maggie 0 1 0.0 5.0 34.99 4.69 V V
13 046709 Pavlína Courtonová Fionka 1 0 0.0 5.0 35.31 4.64 V V
14 009111 Martina Šoltýsová Rasty 1 0 0.0 5.0 36.98 4.43 V V
15 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia 0 1 0.41 5.41 40.41 4.06 V V
16 070111 Pavlína Courtonová Adorable Andromeda Of Great Olympia 0 1 3.47 8.47 43.47 3.77 VD VD
17 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 0 9.3 9.3 49.3 3.33 VD VD
18 039514 Jana Drbohlavová Ronny Věčný rival 0 1 9.76 14.76 49.76 3.3 VD VD
19 057613 Markéta Zákružná Airin 0 2 5.45 15.45 45.45 3.61 VD VD
20 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 2 2.82 17.82 42.82 3.83 D D
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000312 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO