Cz En

Agility L

  1. Datum: 05. 10. 2014
  2. Závod: Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 35.8 5.2
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.95 5.03
3 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 38.7 4.81
4 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 0 0.0 0.0 44.44 4.19
5 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 1.33 1.33 51.33 3.62
6 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 38.69 4.81
7 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 40.93 4.54
8 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 1 1 0.0 10.0 40.95 4.54
9 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 2 0 0.0 10.0 41.01 4.54
10 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 1 1 0.0 10.0 47.23 3.94
11 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 1 5.93 10.93 55.93 3.33
12 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 1 1 4.5 14.5 54.5 3.41
13 057913 Miroslav Krs Ellis 3 0 0.0 15.0 38.04 4.89
14 007514 Hana Kolářová Thomas 2 1 0.0 15.0 44.06 4.22
15 018414 Lucie Mášová Donnie Od Dupíků 2 1 0.0 15.0 49.74 3.74
16 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet 3 2 0.0 25.0 49.09 3.79
17 060413 Michaela Vůchová Amy 2 1 12.19 27.19 62.19 2.99
18 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 2 1 13.81 28.81 63.81 2.91
DIS 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063814 Veronika Kadlecová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045514 Lenka Mottlová Asaliy Amelior Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045614 Sarah Mottlová Be Jasper Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065213 Jana Hojdová Arwen Garzo Lobo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039614 Jakub Morgenstern Vilda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072614 Lucie Morgensternová Šary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024612 Monika Džuganová Artush In Love Slobberchops DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054814 Petr Hranáč Bruno Hasley Jimapo Logan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047414 Hana Vrzalová Borg de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS