Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 31. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 30.37 5.1
2 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 33.88 4.57
3 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.28 4.52
4 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 35.82 4.33
5 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 1.41 1.41 38.41 4.04
6 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 33.43 4.64
7 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 6.09 6.09 43.09 3.6
8 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 7.19 7.19 44.19 3.51
9 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 8.63 8.63 45.63 3.4
10 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 36.97 4.19
11 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 1 0 5.19 10.19 42.19 3.67
12 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 1 5.72 10.72 42.72 3.63
13 036211 Barbora Truksová Corsaire z Flemingova parku 0 0 12.41 12.41 49.41 3.14
14 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 2 1 2.25 17.25 39.25 3.95
15 Bzdůšková Kamila Anette Sweet Awillon 0 0 22.28 22.28 59.28 2.61
16 031614 Denisa Lajmarová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 1 2 10.84 25.84 47.84 3.24
17 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut 2 2 19.44 39.44 56.44 2.75
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040510 Zuzana Krpatová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Grzeca Eva Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Sur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS