Cz En

Agility 2

  1. Datum: 31. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.44 4.94
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.44 4.94
3 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 37.32 4.56
4 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.84 4.27
5 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 0.56 0.56 41.56 4.09
6 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 1 0.0 5.0 34.88 4.87
7 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.0 4.86
8 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.28 4.82
9 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.97 5.97 41.97 4.05
10 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri 0 0 6.91 6.91 47.91 3.55
11 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 0.0 10.0 36.28 4.69
12 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 2 0 0.0 10.0 40.41 4.21
13 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 1 1 0.0 10.0 40.87 4.16
14 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 0 2 1.66 11.66 42.66 3.98
15 021312 Jana Kalibová Malá Terinka 1 0 6.78 11.78 47.78 3.56
16 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 2 1 0.0 15.0 33.63 5.06
17 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 15.34 15.34 56.34 3.02
18 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 1 4.25 19.25 45.25 3.76
19 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant 5 0 2.97 27.97 43.97 3.87
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017613 Karolína Bolardtová Cora Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083513 Lucie Hübnerová Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawich Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS