Cz En

Agility 3

  1. Datum: 01. 06. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.47 4.92
2 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.69 4.65
3 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 44.44 4.37
4 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 0 0 0.0 0.0 46.13 4.21
5 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 38.56 5.03
6 Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 41.37 4.69
7 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 41.47 4.68
8 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 1 0.0 5.0 46.75 4.15
9 083513 Lucie Hübnerová Gremlin 0 1 2.38 7.38 49.38 3.93
10 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 4.71 9.71 51.71 3.75
11 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 1 0.0 10.0 44.22 4.39
12 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 0 0.16 10.16 47.16 4.11
13 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 11.78 11.78 58.78 3.3
14 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 2 0.0 15.0 44.78 4.33
15 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant 5 0 1.68 26.68 48.68 3.99
16 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 4 1 8.06 33.06 55.06 3.52
DIS Ziolkowska Magdalena Mawich Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021312 Jana Kalibová Malá Terinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS