Cz En

Jumping 3

  1. Datum: 01. 06. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 33.43 4.79
2 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.5 4.51
3 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 36.13 4.43
4 031614 Denisa Lajmarová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.0 0.0 37.88 4.22
5 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 2.75 2.75 42.75 3.74
6 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 3.44 3.44 43.44 3.68
7 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 32.31 4.95
8 036211 Barbora Truksová Corsaire z Flemingova parku 0 0 9.31 9.31 49.31 3.24
9 040510 Zuzana Krpatová Roxy 1 1 5.25 15.25 45.25 3.54
10 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů 0 2 5.47 15.47 45.47 3.52
11 Bzdůšková Kamila Anette Sweet Awillon 0 0 29.47 29.47 69.47 2.3
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070712 Barbara Matějková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Grzeca Eva Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Sur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010709 Barbora Doudová Mates DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS