Cz En

Jumping

  1. Datum: 19. 10. 2014
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2014
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 34.98 5.09
2 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.09 5.07
3 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 35.17 5.06
4 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.06 4.94
5 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 37.13 4.79
6 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 38.39 4.64
7 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 38.92 4.57
8 079211 Ivana Němečková Jolie Jersey Starý Machnáč 0 0 0.0 0.0 40.58 4.39
9 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 40.81 4.36
10 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 34.14 5.21
11 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 34.27 5.19
12 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 34.65 5.14
13 057911 Jitka Kotrlová Enji 1 0 0.0 5.0 34.66 5.14
14 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 34.88 5.1
15 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 1 0 0.0 5.0 36.87 4.83
16 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 38.05 4.68
17 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 0 1 0.0 5.0 39.33 4.53
18 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 41.49 4.29
19 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 1 0.0 5.0 41.74 4.26
20 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun 1 0 0.83 5.83 45.83 3.88
21 003414 Veronika Kolmanová Marley 0 1 2.92 7.92 47.92 3.71
22 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 2 0 0.0 10.0 36.04 4.94
23 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 2 0 0.0 10.0 36.48 4.88
24 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 2 0 0.0 10.0 36.7 4.85
25 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 1 0.0 10.0 38.69 4.6
26 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 1 1 0.0 10.0 41.6 4.28
27 073913 Aneta Ungerová Cookie Mladá Živa 0 1 7.03 12.03 52.03 3.42
28 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 3 0 0.0 15.0 35.99 4.95
29 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 42.44 4.19
30 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 1 5.39 15.39 50.39 3.53
DIS 073813 Jan Unger Gucci Hug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051211 Denisa Řeháková Aussie Atrey Srdcové eso DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083313 Libor Babák Bongo Saphir Callistopeia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013514 Kateřina Kůrková Jiga Boo Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tuuli Vaino Olli / Capricole Crazy About You DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020314 Lenka Macálková Briann Pharlap DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Skultetyova Maria Daisy / Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS