Cz En

Agility LA1 - 2.

  1. Datum: 27. 03. 2010
  2. Závod: Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 31.11 5.01 V V
2 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 32.98 4.73 V V
3 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.24 4.43 V V
4 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 39.49 3.95 V V
5 044308 Eva Modlingerová Bueno Fruit Anika Vevus 0 0 0.0 0.0 42.57 3.66 V V
6 054808 Štěpánka Kutílková Felix Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 43.42 3.59 V V
7 032509 Vilemína Kracíková Dargo Novterpod 1 0 0.0 5.0 32.18 4.85 V V
8 005710 Veronika Běhalová Akira Od Stříbrných Rud 1 0 0.0 5.0 37.46 4.16 V V
9 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 1 0.0 5.0 42.66 3.66 V V
10 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 1 0.0 5.0 47.61 3.28 V V
11 003010 Veronika Šetková Lupeš 0 1 0.0 5.0 47.67 3.27 V V
12 011209 Kamila Palo Claud Leawrey 0 0 6.51 6.51 56.51 2.76 VD VD
13 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 0 2 0.0 10.0 38.94 4.01 VD VD
14 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 1 1 0.0 10.0 49.32 3.16 VD VD
15 085609 Lucie Blažková Art Goya Helya Ridge 1 1 2.48 12.48 52.48 2.97 VD VD
16 054109 Martina Sigmundová Andrew Ketty Hanny 0 2 17.33 27.33 67.33 2.32 BO BO
17 072409 Klára Fenclová Gremmi Slezký Hrádek 5 1 0.0 30.0 35.27 4.42 BO BO
DIS 056108 Lucie Bubníková Blažena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049208 Iveta Dupalová Artaban Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063809 Jana Vyžďurová Bizzy Bee Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004710 Eva Modlingerová Gentleman Gimli Slezský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014810 Tomáš Čálek Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003110 Pavla Dušková Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS