Cz En

LARGE - JUMPING 1

  1. Datum: 01. 11. 2014
  2. Závod: Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 27.57 5.22 V V
2 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 27.83 5.17 V V
3 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 28.21 5.1 V V
4 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 0 0.0 0.0 30.13 4.78 V V
5 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.38 4.74 V V
6 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 30.81 4.67 V V
7 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 0 0.0 0.0 30.84 4.67 V V
8 018414 Lucie Mášová Donnie Od Dupíků 0 0 0.0 0.0 31.27 4.61 V V
9 067613 Eva Maletínská Carrie 0 0 0.0 0.0 31.32 4.6 V V
10 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 0 0 0.0 0.0 33.85 4.25 V V
11 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 0 0 0.0 0.0 33.99 4.24 V V
12 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 0 0.0 5.0 27.68 5.2 V V
13 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 1 0.0 5.0 32.04 4.49 V V
14 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 32.86 4.38 V V
15 078914 Renáta Černá Jerry 0 0 6.0 5.72 39.72 3.63 V V
16 083513 Lucie Hübnerová Gremlin 0 1 1.0 5.99 34.99 4.12 V V
17 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 1.0 6.06 35.06 4.11 VD VD
18 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 6.0 6.46 40.46 3.56 VD VD
19 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 1 3.0 7.67 36.67 3.93 VD VD
20 021014 Petra Kučerová Aussie Akim By Rihanna 1 1 1.0 11.2 35.2 4.09 VD VD
21 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 2 1 4.0 18.68 37.68 3.82 D D
22 081313 Romana Hanousková Fidorka Voříšková 0 2 9.0 19.11 43.11 3.34 D D
23 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp 2 2 4.0 24.46 38.46 3.74 D D
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066614 Jitka Slánská Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039912 Nikol Švadlenková Safira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041314 Alena Vaníčková Blossom Locyka Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059814 David Trokšiar Anemos Agilis LeaWil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000211 Radka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS