Cz En

Agility L

  1. Datum: 15. 05. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.05 4.99 V V
2 008907 Eva Knapková Megy 0 0 0.0 0.0 31.88 4.86 V V
3 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 0 0 0.0 0.0 32.07 4.83 V V
4 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 35.98 4.31 V V
5 017906 Hana Šedivá Ejmy 0 0 0.0 0.0 38.9 3.98 V V
6 008209 Petr Kopecký Electric Brown Gasko Prim 0 0 0.0 0.0 42.58 3.64 V V
7 014810 Tomáš Čálek Daisy 0 0 0.0 0.0 44.34 3.5 V V
8 005905 Věra Kubičková Carina Tradice 1 0 0.0 5.0 33.47 4.63 V V
9 038008 Gabriela Vlachová Žužla 1 0 0.0 5.0 39.57 3.92 V V
10 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 39.73 3.9 V V
11 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 40.31 3.85 V V
12 032206 Ivana Hennerová Balů 1 0 0.0 5.0 40.98 3.78 V V
13 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 1 0 0.0 5.0 42.1 3.68 V V
14 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 0.0 5.0 42.89 3.61 V V
15 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 32.52 4.77 VD VD
16 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 2 0 0.0 10.0 33.88 4.57 VD VD
17 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 2 0 0.0 10.0 34.71 4.47 VD VD
18 056208 Eva Neumannová Bendjoy 2 0 0.0 10.0 35.53 4.36 VD VD
19 033107 Martin Gall Connie z Bengasu 1 1 0.0 10.0 35.59 4.36 VD VD
20 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 2 0 0.0 10.0 36.42 4.26 VD VD
21 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 1 0.0 10.0 36.84 4.21 VD VD
22 024207 Veronika Otýpková Daria 1 1 0.0 10.0 39.43 3.93 VD VD
23 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 2 0 0.0 10.0 39.71 3.9 VD VD
24 024009 Eva Knapková Albert 3 0 0.0 15.0 35.13 4.41 VD VD
25 005509 Romana Hanousková František Superpes 2 1 0.0 15.0 36.83 4.21 VD VD
26 015707 Aneta Jindřichová Šiva Eradico 3 1 0.0 20.0 39.4 3.93 D D
27 033307 Michaela Holešovská Megan 4 0 0.0 20.0 40.64 3.81 D D
28 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 4 1 0.0 25.0 36.73 4.22 D D
29 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 3 2 0.0 25.0 46.75 3.32 D D
30 016610 Klára Prudilová Rj (Ardžej) 2 1 13.71 28.71 61.71 2.51 BO BO
DIS 056108 Lucie Bubníková Blažena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063809 Jana Vyžďurová Bizzy Bee Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005810 Iva Hiklová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005710 Veronika Běhalová Akira Od Stříbrných Rud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017407 Kateřina Bínová Arina z Jihomoravského kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047409 Lenka Čížková Efective Ennie Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003406 Eva Knapková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037906 Romana Hanousková Hermiona Majorův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS