Cz En

Jumping L

  1. Datum: 16. 05. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056208 Eva Neumannová Bendjoy 0 0 0.0 0.0 29.26 5.13 V V
2 005905 Věra Kubičková Carina Tradice 0 0 0.0 0.0 29.82 5.03 V V
3 008907 Eva Knapková Megy 0 0 0.0 0.0 30.58 4.91 V V
4 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 0 0 0.0 0.0 32.27 4.65 V V
5 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 32.41 4.63 V V
6 017906 Hana Šedivá Ejmy 0 0 0.0 0.0 32.76 4.58 V V
7 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 34.47 4.35 V V
8 014810 Tomáš Čálek Daisy 0 0 0.0 0.0 35.48 4.23 V V
9 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 0.0 0.0 36.23 4.14 V V
10 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 0 0 0.0 0.0 36.74 4.08 V V
11 053208 Eva Lišková Kassiopea The Best Raul 0 0 0.0 0.0 37.21 4.03 V V
12 008209 Petr Kopecký Electric Brown Gasko Prim 0 0 0.0 0.0 42.15 3.56 V V
13 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole 0 0 0.0 0.0 42.5 3.53 V V
14 033107 Martin Gall Connie z Bengasu 1 0 0.0 5.0 29.27 5.12 V V
15 015707 Aneta Jindřichová Šiva Eradico 1 0 0.0 5.0 32.78 4.58 V V
16 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 1 0 0.0 5.0 33.89 4.43 V V
17 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa 0 1 0.0 5.0 34.68 4.33 V V
18 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash 0 1 0.0 5.0 34.81 4.31 V V
19 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 1 0.0 5.0 36.25 4.14 V V
20 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku 0 1 0.0 5.0 37.19 4.03 V V
21 003406 Eva Knapková Brita 0 1 0.0 5.0 37.21 4.03 V V
22 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 32.6 4.6 VD VD
23 048708 Šárka Vajcová Incredible Borderline Country 1 1 0.0 10.0 37.28 4.02 VD VD
24 033307 Michaela Holešovská Megan 2 0 0.0 10.0 38.31 3.92 VD VD
25 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 28.79 5.21 VD VD
26 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 3 0 0.0 15.0 33.43 4.49 VD VD
27 017407 Kateřina Bínová Arina z Jihomoravského kraje 0 2 7.65 17.65 50.65 2.96 D D
28 063809 Jana Vyžďurová Bizzy Bee Unique Forever 2 2 0.0 20.0 33.71 4.45 D D
DIS 016610 Klára Prudilová Rj (Ardžej) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056108 Lucie Bubníková Blažena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053108 Eva Lišková Knock on Heaven Door Raul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS