Cz En

I. Agility

  1. Datum: 09. 11. 2014
  2. Závod: Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3
  3. Rozhodčí: Halász, Ildikó (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 29.25 5.03 V V
2 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 30.19 4.87 V V
3 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 30.67 4.79 V V
4 057911 Jitka Kotrlová Enji 0 0 0.0 0.0 31.05 4.73 V V
5 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 31.95 4.6 V V
6 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 0 0 0.0 0.0 32.34 4.55 V V
7 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 32.59 4.51 V V
8 006613 Lucie Svržková Kachita Yanalla Pazzda 0 0 0.0 0.0 37.82 3.89 V V
9 Simona Mikulášová Maron 0 0 0.0 0.0 43.63 3.37 V V
10 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip 1 0 0.0 5.0 31.71 4.64 V V
11 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 0 0.0 5.0 34.34 4.28 V V
12 006712 Lucie Váňová Engie 0 1 0.0 5.0 36.59 4.02 V V
13 032111 Pavlína Dohnalová Ciri Emiel Regis 1 0 0.0 5.0 39.98 3.68 V V
14 083113 Petra Šrámková Jacky 0 1 0.0 5.0 45.21 3.25 V V
15 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 2 0 0.0 10.0 29.04 5.06 VD VD
16 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 30.01 4.9 VD VD
17 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 30.78 4.78 VD VD
18 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland 1 1 0.0 10.0 36.98 3.98 VD VD
19 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 1 1 0.0 10.0 44.01 3.34 VD VD
20 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 2 1 0.0 15.0 37.96 3.87 VD VD
21 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 1 2 0.0 15.0 40.68 3.61 VD VD
22 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 2 1 0.0 15.0 41.08 3.58 VD VD
23 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 4 0 0.0 20.0 32.86 4.47 D D
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063214 Tomáš Kašpar Apache de Paliaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO