Cz En

II. Agility

  1. Datum: 09. 11. 2014
  2. Závod: Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3
  3. Rozhodčí: Halász, Ildikó (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 32.16 4.76 V V
2 063214 Tomáš Kašpar Apache de Paliaro 0 0 0.0 0.0 43.6 3.51 V V
3 Simona Mikulášová Maron 0 0 0.0 0.0 45.53 3.36 V V
4 006712 Lucie Váňová Engie 0 1 0.0 5.0 40.09 3.82 V V
5 006613 Lucie Svržková Kachita Yanalla Pazzda 1 0 0.0 5.0 42.58 3.59 V V
6 032111 Pavlína Dohnalová Ciri Emiel Regis 0 1 4.82 9.82 52.82 2.9 VD VD
7 011114 Ivana Ondrušová Apolo 2 0 0.0 10.0 34.07 4.49 VD VD
8 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 1 0.0 10.0 36.05 4.24 VD VD
9 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 1 1 0.0 10.0 36.71 4.17 VD VD
10 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 1 1 2.21 12.21 50.21 3.05 VD VD
11 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 1 0.0 15.0 37.91 4.04 VD VD
12 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 2 0.0 15.0 45.64 3.35 VD VD
13 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 4 2 0.0 30.0 40.58 3.77 BO BO
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083113 Petra Šrámková Jacky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO