Cz En

Agility Open I

  1. Datum: 16. 11. 2014
  2. Závod: Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 36.94 5.06 V V
2 Lisa Frick Sense of Delight Buddy - "Cody" 0 0 0.0 0.0 40.7 4.59 V V
3 Karolina Zawistowska Never Never Land S JAYANTI - "Juddy" 0 0 0.0 0.0 41.14 4.55 V V
4 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 0 0 0.0 0.0 46.37 4.03 V V
5 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 39.01 4.79 V V
6 Alicja Kocowicz Tip 1 0 0.0 5.0 39.08 4.79 V V
7 031309 Barbora Potůčková All Star Crazy Beautiful 0 1 0.0 5.0 39.99 4.68 V V
8 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 1 0 0.0 5.0 42.93 4.36 V V
9 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 1 0.0 5.0 49.18 3.8 V V
10 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 0 0 5.31 5.31 55.31 3.38 V V
11 Martyna Okrasa Shakti Se Freex Dee-Dee - "DeeDee" 1 1 0.0 10.0 39.63 4.72 VD VD
12 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 1 1 0.0 10.0 40.93 4.57 VD VD
13 Wanda Krawczuk Tenth Creek Ranch Dandy - "Kaiden" 2 0 0.0 10.0 41.51 4.5 VD VD
14 055910 Lucie Lapišová Rek 1 1 0.0 10.0 45.49 4.11 VD VD
15 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 1 0 5.23 10.23 55.23 3.39 VD VD
16 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 1 0 7.57 12.57 57.57 3.25 VD VD
17 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 2 3.08 13.08 53.08 3.52 VD VD
18 Natalia Lichecka Sun Legendary Stardust - "Yennefer" 1 0 8.26 13.26 58.26 3.21 VD VD
19 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land 3 0 0.0 15.0 39.29 4.76 VD VD
20 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 2 1 0.0 15.0 39.69 4.71 VD VD
21 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 3 0 0.0 15.0 41.68 4.49 VD VD
22 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola 2 1 0.0 15.0 43.93 4.26 VD VD
23 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 1 5.38 15.38 55.38 3.38 VD VD
24 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 0 0 17.26 17.26 67.26 2.78 D D
25 062212 Lenka Kabátová Anny 4 0 0.0 20.0 45.18 4.14 D D
26 045214 Monika Vosyková Sirrocco Cinnaberry´s 0 2 13.31 23.31 63.31 2.95 D D
DIS Aleksandra Gronek Gaia Extra Temperament - "Gipsy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Joanna Fischer Sienna Alchera - "Sienna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029514 Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069014 Hana Maršálová Aireen of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Tessa Red TeamTempo - "Tess" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Bożena Ludwig Aries Jantarova Hviezda - "Aries" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michał Pieniak Shakti Se F'Grande Fuoco - "Fleur" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Dabrowska Sawa Alchera - "Sheesha" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044813 Aneta Ochránková Emily Gold od Dennynky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lichecka Forester z Warmińskiej Wsi - "Jimmy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO