Cz En

Jumping Open I

  1. Datum: 15. 11. 2014
  2. Závod: Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Jana Dabrowska Sawa Alchera - "Sheesha" 0 0 0.0 0.0 27.45 5.25 V V
2 Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" 0 0 0.0 0.0 28.97 4.97 V V
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 29.37 4.9 V V
4 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 29.56 4.87 V V
5 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 30.3 4.75 V V
6 Alicja Kocowicz Tip 0 0 0.0 0.0 30.55 4.71 V V
7 Karolina Zawistowska Never Never Land S JAYANTI - "Juddy" 0 0 0.0 0.0 31.29 4.6 V V
8 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 0 0 0.0 0.0 31.3 4.6 V V
9 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.0 0.0 31.46 4.58 V V
10 Wanda Krawczuk Tenth Creek Ranch Dandy - "Kaiden" 0 0 0.0 0.0 31.65 4.55 V V
11 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute 0 0 0.0 0.0 31.76 4.53 V V
12 Bożena Ludwig Aries Jantarova Hviezda - "Aries" 0 0 0.0 0.0 34.17 4.21 V V
13 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 0.0 0.0 35.86 4.02 V V
14 040713 Barbora Heczková Sally 0 0 0.49 0.49 37.49 3.84 V V
15 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 1 0 0.0 5.0 27.73 5.19 V V
16 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" 1 0 0.0 5.0 28.08 5.13 V V
17 Natalia Lichecka Sun Legendary Stardust - "Yennefer" 1 0 0.0 5.0 28.6 5.03 V V
18 Lisa Frick Sense of Delight Buddy - "Cody" 1 0 0.0 5.0 29.66 4.86 V V
19 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 1 0 0.0 5.0 31.7 4.54 V V
20 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota 1 0 0.0 5.0 36.38 3.96 V V
21 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 2 0 0.0 10.0 27.31 5.27 VD VD
22 Monika Rylska Tessa Red TeamTempo - "Tess" 2 0 0.0 10.0 29.07 4.95 VD VD
23 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 1 0.0 10.0 32.19 4.47 VD VD
24 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 1 0.0 10.0 34.62 4.16 VD VD
25 044813 Aneta Ochránková Emily Gold od Dennynky 0 1 6.32 11.32 43.32 3.32 VD VD
26 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 1 8.63 13.63 45.63 3.16 VD VD
27 Natalia Lichecka Forester z Warmińskiej Wsi - "Jimmy" 1 1 9.83 19.83 46.83 3.07 D D
28 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 2 2 0.0 20.0 36.63 3.93 D D
29 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka 1 1 12.68 22.68 49.68 2.9 D D
30 045214 Monika Vosyková Sirrocco Cinnaberry´s 2 0 15.11 25.11 52.11 2.76 D D
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037712 Kristýna Lukešová Keisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Gronek Gaia Extra Temperament - "Gipsy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michał Pieniak Shakti Se F'Grande Fuoco - "Fleur" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martyna Okrasa Shakti Se Freex Dee-Dee - "DeeDee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Joanna Fischer Sienna Alchera - "Sienna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017612 Lenka Dostálová Anabel Pieses of the Dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069014 Hana Maršálová Aireen of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031309 Barbora Potůčková All Star Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029514 Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anna Łabno Fraszka ISDS PL/305401 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO