Cz En

Agility S

  1. Datum: 16. 05. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 0 0.0 0.0 31.48 4.48 V V
2 009705 Andrea Písaříková A3Ch Chico 0 0 0.0 0.0 32.4 4.35 V V
3 021105 Barbora Banýrová A3Ch Kate Bonnie Jelis 0 0 0.0 0.0 32.45 4.35 V V
4 046409 Alžběta Líza Švejdová Babou on Board Sixi Hawk 0 0 0.0 0.0 33.83 4.17 V V
5 032006 Zuzana Rozová Queen Daggi z Roznetu 0 0 0.0 0.0 36.28 3.89 V V
6 035508 Zuzana Rozová Rebel Amis Z Roznetu 0 0 0.0 0.0 37.43 3.77 V V
7 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 37.7 3.74 V V
8 060608 Andrea Písaříková Jasper 0 0 0.0 0.0 38.22 3.69 V V
9 004807 Nikol Hortová A3Ch Angee 0 0 0.0 0.0 39.71 3.55 V V
10 020207 Eva Lišková Casablanca od Bílé laně 0 0 0.0 0.0 41.73 3.38 V V
11 001010 Helena Hudečková Penélope Brněnský parnas 0 0 0.36 0.36 45.36 3.11 V V
12 004209 Hana Masopustová František Dobrota Od Čeníčka 0 0 1.83 1.83 46.83 3.01 V V
13 081809 Jitka Procházková Andie Z Náchodského Zátiší 0 0 1.94 1.94 46.94 3.0 V V
14 087509 Martina Boháčová Bon Voyage Glamour Flying Joy 0 0 3.6 3.6 48.6 2.9 V V
15 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 0 0.0 5.0 29.33 4.81 V V
16 036407 Michaela Spoustová Donovan Corlan Gi 1 0 0.0 5.0 34.22 4.12 V V
17 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály 0 1 0.0 5.0 38.15 3.7 V V
18 045509 Jenifer Veselá Lapaloma Black z Lejancu 0 1 0.0 5.0 38.84 3.63 V V
19 010406 Leona Maršíková A3Ch Bonny Niké Agility - sport 0 1 0.0 5.0 41.22 3.42 V V
20 006309 Lucie Abrahamová Qája Jája Danja 1 0 0.0 5.0 41.43 3.4 V V
21 046907 Jitka Lukeslová Avi Cami Black Sentinel 1 0 0.0 5.0 42.55 3.31 V V
22 035005 Michaela Nováková Sandy 1 0 0.0 5.0 43.46 3.24 V V
23 027905 Karolína Bednářová A3Ch Bert 1 0 0.0 5.0 43.67 3.23 V V
24 069509 Lucie Reisnerová Kryštof 0 0 5.08 5.08 50.08 2.82 V V
25 049408 Alena Soukupová Eiko Od Čeníčka 0 1 3.94 8.94 48.94 2.88 VD VD
26 027109 Jana Jirsová Arleta hafies 0 2 0.0 10.0 41.18 3.42 VD VD
27 004007 Zuzana Mrázová Dasty 0 2 0.0 10.0 43.49 3.24 VD VD
28 049307 Lenka Prokešová Questy Happy Naux 1 1 3.87 13.87 48.87 2.89 VD VD
29 008509 Jana Polánková Lucky Anoel 1 1 4.54 14.54 49.54 2.85 VD VD
30 043208 Marcela Filippi Amanda Modrá Kopretina 1 1 10.06 20.06 55.06 2.56 D D
31 028105 Marcela Jelínková Evita z Rogendorfu 1 0 19.11 24.11 64.11 2.2 D D
32 011110 Monika Blažková Chico 1 0 21.19 26.19 66.19 2.13 BO BO
DIS 030404 Martina Komínová Erik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058209 Jana Lučanská Muffin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008109 Radomíra Kopecká Darling Daphne Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047908 Denisa Sommerová Jessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081909 Kateřina Machalická Nesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091109 Jitka Lukeslová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 171903 Lucie Polánková A3Ch Bon Niké Agility - sport DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005909 Kateřina Adamová Dessy OD Kobylského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009505 Kateřina Adamová Celestýna z Žižkova města DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS