Cz En

SMALL - JUMPING 2

  1. Datum: 06. 12. 2014
  2. Závod: Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 34.98 4.69 V V
2 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 35.04 4.68 V V
3 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 35.15 4.67 V V
4 073314 Petr Pacák Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.32 4.64 V V
5 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 35.47 4.62 V V
6 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 36.18 4.53 V V
7 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 36.64 4.48 V V
8 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 37.09 4.42 V V
9 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 37.22 4.41 V V
10 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 40.2 4.08 V V
11 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 0 0 0.0 0.0 41.58 3.94 V V
12 070111 Pavlína Courtonová Adorable Andromeda Of Great Olympia 0 0 0.0 0.0 41.72 3.93 V V
13 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 1.0 0.79 46.79 3.51 V V
14 026813 Linda Kuličová Jirka 0 0 1.0 1.47 47.47 3.45 V V
15 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 3.0 3.33 49.33 3.32 V V
16 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 1 0.0 5.0 39.43 4.16 V V
17 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 1 0.0 5.0 40.05 4.09 V V
18 046709 Pavlína Courtonová Fionka 0 1 0.0 5.0 41.63 3.94 V V
19 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 1 0 0.0 5.0 42.95 3.82 V V
20 033612 Barbora Vondrová Buggie 1 0 5.0 9.92 50.92 3.22 VD VD
21 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia 0 2 3.0 12.71 48.71 3.37 VD VD
DIS 071711 Jana Bergová BACCARDI'S BROWN Melongena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076513 Jitka Slánská Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059913 Barbara Malcová Bramboorek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047408 Lucie Štefánková Otylka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS